Share |

Tip na výstavu: Petr Nikl, Magické Vikýře PLAY

foto: pořadatel akce

Galerie Malostranská beseda hostí interaktivní výstavu pro děti i dospělé Magické Vikýře PLAY českého vizuálního umělce a hudebníka Petra Nikla. Výstava poběží od 3.3.do 30.6.2017

Výstava je určena návštěvníkům bez rozdílu věku! Aktivní tvůrčí prostředí plné překvapení, sebereflexe, imaginace a spoluhry si užijí návštěvníci všech věkových kategorií. Interaktivní výstava Magické Vikýře PLAY navazuje na velmi oblíbené a hojně navštívené Vikýře PLAY, které v Malostranské besedě v roce 2013 vidělo téměř 50.000 návštěvníků.

*Plně interaktivní expozice rozvíjí imaginaci, fantazii a tvořivost. Je tak ideální pro kreativní dospělé i zvědavé děti!
*Expozice je doplněná o kompletně vybavený výtvarný ateliér, tak aby si návštěvníci mohli odnést svá díla s sebou. Návštěvníci se tak stanou aktivními účastníky umění!
*Exponátů se návštěvníci dotýkají, vstupují do nich, hrají si s nimi a tím je dotváří. Tvůrčí dílo totiž vzniká teprve po zapojení aktivní fantazie diváka.

Výstava Magické Vikýře PLAY je umělecky koncipována Petrem Niklem jako dlouhodobý proměnlivý inventář herních instalací a nástrojů, které jsou speciálně upraveny pro podkroví Malostranské besedy. Jedná se o soubor herních podkrovních hnízd, využívajících magického potenciálu půdního prostředí s výhledy na Malostranské náměstí. Expozice bude obsahovat vybrané původní prvky i zcela nové interaktivní objekty.

3. března - 30. června 2017
Denně 10 – 18 hodin
Vstupné: běžné 130 Kč, snížené 75 Kč (děti, studenti, důchodci), rodinné 325 Kč
www.magickevikyre.cz

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.