view counter
Share |

Tip na páteční večer: Klub FAMU zve na novou party

                       
 
Tip na páteční večer: Klub FAMU zve na party Strain Nr. 1 – už tento pátek to rozjedou Tubs, Karaoke Tundra, Alyaz, Kewu a Dryman z A51!
Strain, novou party v Klubu FAMU na Smetanově nábřeží v centru Prahy, má na svědomí producent a DJ Karaoke Tundra. První klubová noc pod tímto názvem odstartuje v pátek 8. prosince ve 22h ve velmi zajímavém složení – Tubs, Karaoke Tundra, Alyaz, Kewu a Dryman z A51. Očekávejte bass, grime, uk garage, ale i přesahy do jiných současných trendů klubové elektroniky. Těšte se na noc plnou britského zvuku!
Karaoke Tundra je experimentátor na hraně elektroniky a rapu, jeho nahrávky vycházejí na značce BiggBoss. Úvodní party zahájí český nadějný rapper Tubs se svou live rap show a DJs zajímající se především o britský klubový zvuk Dryman (Archetyp 51), Alyaz (Sapyens records) a Kewu (Unizone).
Pro aktuální informace sledujte oficiální událost na Facebooku.
 
Video a audio ukázky:
DJ Alyaz: https://www.youtube.com/watch?v=zvhKrRKUi-U, https://www.youtube.com/watch?v=37Cra28HQ5U
Tubs: https://www.youtube.com/watch?v=dZacPhya-mk
Kewu: https://soundcloud.com/ke_wu/doa
Dryman: https://www.youtube.com/watch?v=jaSlr1HSyKQ

DJ Alyaz
DJ Alyaz patří už několik let ke stálicím české DJské scény a mezi jeho nejznámější počiny můžeme zařadit trilogii kompilací Drops, vydané pod BiggBoss labelem. Pravidelné hraní v klubech nejen u nás prolíná s nahráváním nejrůznějších setů a mixů v digitální podobě a v poslední době se čím dál více věnuje vlastní tvorbě v oblasti produkce pod jmény Alyaz a novým pseudonymem Self. V roce 2015 založil vlastní label Sapyens, což je oficiální sub-label pod hlavičkou BiggBoss, který se orientuje hlavně na poli bass & grime music a dalších alternativních žánrů. DJ Alyaz je také Maniakův koncertní DJ.
Bez povšimnutí nezůstává ani jeho členství v uskupení Heldenkëllerz, pod jejichž křídly se soustředí jak na pořádání mejdanů, tak například na slowed & chopped verze některých významných českých desek. Mezi jeho aktuální plány patří propojení s mezinárodní klubovou scénou a vydávání nového materiálu.
 
Karaoke Tundra
Ukrajinský producent, tvořící v Čechách pod labelem BiggBoss, experimentuje na hraně elektroniky rapu.
V roce 2016 vyšel jeho nový projekt Futuristický kongres, na který pozval prověřená jména od Boy Wondera až po Vladimira 518.
 
Kontakty

 
Facebookový profil: https://www.facebook.com/klubfamu2017/
Smetanovo nábřeží 2, budova FAMU, Praha 1
 
 
 

 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.