Share |

Tap Tap - Koncert proti strachu 2014

foto: pořadatel akce

11. září tohoto roku se na Střeleckém ostrově v Praze bude konat již druhý Koncert proti strachu. The Tap Tap pořádají tento koncert v den výročí teroristických útoků na Světové obchodní centrum v New Yorku a mottem této akce je „Co podle vás vyžaduje víc odvahy - prožít život se zdravotním postižením, nebo zemřít mučednickou smrtí?“
 
Kromě hudebního vystoupení The Tap Tap vystoupí během tohoto odpoledne DJ Martin Mikuláš, cimbálová muzika Vergariovci, na pětiřadý xylofon zahraje Bena Havlů a spolu s The Tap Tap zahraje a zazpívá nevidomý klavírista a zpěvák Honza Jareš. Nezůstane pouze u hudební produkce. Pro zpestření programu budou připraveny vynikající vepřové hody a módní přehlídka šohajů v krojích z moravského Podluží.
 
V areálu Střeleckého ostrova bude instalována putovní výstava vtipů o hendikepovaných lidech, která vznikla na podporu sbírky na dostavbu vzdělávacího centra Studeo. Informace o sbírce naleznete zde.
 
Vstupné na akci je zdarma. Více informací naleznete na www.koncertprotistrachu.cz. Záštitu nad Koncertem proti strachu převzali ministr školství Marcel Chládek a starosta městské části Praha 1 Oldřich Lomecký.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.