Share |

STREET FOOD ROCKS je putovní festival pouličního jídla

Jedinečná gastronomická tour s hudebním zážitkem STREET FOOD ROCKS startuje již tuto sobotu v Praze!
Putovní food festival na čtyřech zastávkách nabídne netradiční kulinářské zážitky i  pohodovou atmosféru letního hudebního festivalu. Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele veleúspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími kuchyní z celého světa za zvuku hudby mnoha kapel, například Mydy Rabycard, I Love You Honey Bunny nebo Márdi & Pítrs  z Vypsané Fixy. Nádvoří pražského pivovaru Staropramen na Smíchově ožije první zastávkou Street Food Rocks již tuto sobotu 3. června od 10:00 do 22:00 hodin. Následovat bude Brno 17. června a Hradec Králové 24. června. Celá tour vyvrcholí účastí Street Food Rocks na hudebním festival Rock for People první prázdninový týden.
 
Milovníky dobrého jídla a pití láká Street Food Rocks na pestrou škálu gastronomických zážitků. Těšit se můžete na speciality z Gruzie, Srí Lanky či Afriky. Nebudou chybět ani tradiční oblíbené burgery a hot dogy v té nejvyšší kvalitě. Na své si přijdou i milovníci sushi nebo rybích specialit. Street Food Rocks myslí na každého a proto nabídne také vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou kuchyni. Hlavním kritériem výběru účastníků festivalu je moderní, ale i jedinečná gastronomie využívající pouze čerstvé, lokální suroviny a skvělý servis.
 
Kvalitní jídlo je základ spokojenosti a dobrého rozpoložení většiny lidí. Ochutnávání kuchyní z celého světa patří k zážitkům, které jsou v dnešní době vyhledávány čím dál tím častěji. Proto stále roste i počet food festivalů a gastronomických akcí. Street Food Rocks ale nabízí ještě něco navíc! Kromě špičkové kvality gastra servíruje pořádnou dávku živé muziky. Na své si přijdou ti návštěvníci, kteří tradiční food festivaly nevyhledávají. Z kapel se v Praze můžete těšit například na rychle rostoucí hvězdy Mydy Rabycard, kteří nedávno točili nové klipy v berlínských Red Bull Studios, nebo Márdiho & Pítrse z Vypsané Fixy.
 
Spojení organizátora hudebního festival Rock for People a zakladatele jednoho z největších food festivalu Burgerfest v podobě Street Food Rock se zdá být velmi povedené. Svědčí o tom loňský velice úspěšný ročník festivalu.
„Street Food Rocks jsou samostatným projektem, kterým reagujeme na dlouhodobě rostoucí nároky návštěvníků Rock for People na kvalitu občerstvení. “ říká Michal Thomes, spoluzakladatel a hlavní pořadatel Rock for People. Na hudebním festivalu Rock for People budou k mání všechny chuťovky ze Street Food Rock!
 
Na Street Food Rocks festivalu budou k dispozici i odpočinkové paletové zóny. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a opravdu všichni si přijdou na své. Pro děti nebudou chybět ani sladké speciality či zajímavé nealko nápoje. Street Food Rocks přináší neopakovatelnou letní atmosféru s příjemným pocitem v žaludku. Vstup ZDARMA!
 
Více informací na: www.facebook.com/Street-Food-Rocks-1769195746649698/?fref=ts

 
HUDEBNÍ PROGRAM V PRAZE
12:00 - 12:45 Groovetown
13:25 - 14:10 Márdi & Pítrs                                                  
14:50 - 15:35 Known As Brooklyn
16:20 - 17:10 Mydy Rabycad
17:50 - 18:35 I Love You Honey Bunny                                                   
19:15 - 20:00 Mala Ruckus                                                         
20:20 - 21:00 Jakub Ondra
 
STREET FOOD ROCKS 2017
3. 6. Praha – nádvoří pivovaru Staropramen na Smíchove
17. 6. Brno - Lužánky
24. 6. Hradec Králové - Náplavka (Smetanovo nábřeží)
4. - 6. 7. Hradec Králové - Festival park Rock for People
 
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.