Share |

Stilago plní sny

foto Stilago

 
Šaty z obchodů že jsou všední a neoriginální? Právě přichází vaše příležitost – navrhněte si šaty, o kterých sníte, a zúčastněte se naší soutěže. Nejzajímavější návrh si vítěz bude moci zrealizovat za asistence známé návrhářky Zdeňky Imreczeové.
Jak bude probíhat sen výherkyně naší soutěže?
Každý návrh, který obdržíme do 6. dubna 2012, Zdeňka pečlivě prozkoumá a nakonec vybere ten, který jí nejvíce zaujal. Jeho autorka získá možnost přeměnit svůj návrh ve skutečnost po boku Zdeňky přímo v jejím ateliéru. Společně zkonzultují design a případné další změny a nápady, pečlivě vyberou ideální látku, způsob šití a všechny další fáze výroby, kterou nakonec zrealizuje osvědčená švadlena. Poté již přijde třešnička na dortu – focení finálního kousku, improvizované přehlídkové molo a interview s výherkyní, která samozřejmě bude moci ve svém novém modelu odejít domů a navrch dostane i video tohoto nezapomenutelného zážitku.
Podmínky a více o soutěži naleznete zde: http://www.stilago.cz/index.asp?tn=content&cn=stilago-plni-sny
O Zdence
Zdeňka Imreczeová je česká módní návrhářka. Od roku 2007 svoji oděvní tvorbu prezentuje pod značkou ZDEŇKA IMRECZEOVÁ. Její značka klade velký důraz především na nápaditý střih, celkový objem podpořený slušivou siluetou a v neposlední řadě promýšlí i rafinované detaily, které modelům dávají nejen přirozenou hravost, ale i atmosféru futuristické architektury. Mezi největší Zdeňky úspěch patří ocenění na Designbloku’11 za nejlepší českou módní kolekci LaDefence.
O Stilagu 
Internetový nákupní klub STILAGO působí na českém trhu již více než rok. Kombinuje oblíbené klubové nakupování, kde uvádí každý den v průměru pět limitovaných kolekcí světových značek se slevami až 70%, a stálou sezonní nabídku oblečení a doplňků od různých výrobců v sekci Fashion Mall. Registrace v klubu je zdarma, členství zcela nezávazné. Díky přímé spolupráci s mnoha známými výrobci se v nabídce pravidelně střídá okolo 500 módních značek.
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.