view counter
Share |

Stane se DJ Roxtar vítězem světové soutěže Red Bull 3Style? Buďte u toho

V Krakově probíhá finále Red Bull 3Style, v němž soutěží 24 DJs ze všech koutů světa. Mezi ně poprvé v historii patří i Čech – DJ Roxtar. Sledujte live jeho jízdu do velkého finále v pátek 9. února.
V pondělí 5. února se v klubech Krakova rozjel maraton akcí a večírků směřujících k finále, které proběhne v neděli 11. února v divadle Julia Slowackiho. Do něj postoupí jen ti nejlepší z bojů v eliminační fázi, která běží od 7. do 10. února.
Dnem D pro DJ Roxtara je pátek 9. února. O postup do nedělního finále s ním bude  bojovat další pětice DJs – DJ Cross z Belgie, Djka Talisa z Indonesie, DJ Ease z USA, DJ What Dat Frog z Thajska a DJ Emess z Jižní Koreji. Jeho recept na vítězství je jednoduchý: „Chci vytvořit něco, co nikdo nikdy předtím neslyšel, přidat k tomu svůj osobitý styl a natřískat to beaty, které vytvořím v tu chvíli na stagi pomocí sampleru. Můžete vyhrát jenom tehdy, když máte víc trumfů než ti ostatní. Mám ambice to zkusit vyhrát celý.“ Soutěžní večer začíná ve 21:00 hod. a vy ho můžete sledovat online na www.redbull3style.com a Facebook Red Bull 3Style a podpořit tak DJ Roxtara v jeho cestě na vrchol.
Kudy vede cesta na trůn?
O nominaci do Krakowa se v regionálních kolech ucházelo na 800 DJs ze všech kontinentů, z nichž vzešlo 24 finalistů. Králem může být ale jen jeden. A to ten, který během 15 minut předvede svůj technický um, svou osobitost a zahraje co nejoriginálnější set složený ze tří různých hudebních žánrů, jimiž DJs dokáží dostat do varu nejen publikum, které očekává party na vysoké úrovni, ale hlavně porotu, složenou z elit současné klubové scény. O vítězství mohou rozhodnout naprosté detaily.  
 Red Bull 3Style World Final VIII
Krakov, Polsko
7.-11. 02. 2018
Facebook event
facebook.com/redbull3style/
www.redbull3style.com
 
Set loňského vítěze DJ Puffyho z Barbadosu: https://www.youtube.com/watch?v=fmVPTmOnNQg
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.