Share |

SOUTĚŽ O NEJNOVĚJŠÍ CHYTRÝ GLUKOMETR CONTOUR PLUS ONE

Léto je čas, kdy se často mění náš pohybový i stravovací režim, a pokud jste diabetik, je tedy víc než kdy jindy nutné pravidelně kontrolovat hladinu cukru v krvi. Předejdeme tím hypoglykémii a dalším možným komplikacím. Vyhrajte s námi vysoce přesný glukometr Contour Plus One v hodnotě 500 Kč a hlídejte si zdraví pravidelně. Správné odpovědi najdete na web www.hlidejsizdravi.cz/produkt/glukometr-contour-plus-one

U každé otázky vyberte pouze 1 správnou odpověď. První tři autoři mailů se všemi správnými odpověďmi vyhrají 1 ks glukometru, výhru zašleme poštou. 

 

Soutěžní otázky: 

1) Co umožňuje funkce Second Chance™ sampling, kterou glukometr CONTOUR PLUS ONE nabízí?

a) umožní opětovné použití stejného testovacího proužku do 60 sekund

b) umožní měření glykémie z kapky potu místo krve

c) umožní měření kalorií

 

2) Jak rychle glukometr CONTOUR PLUS ONE ukáže naměřené hodnoty? 

a) Do 1 minuty

b) Do 30 sekund

c) Do 5 sekund

 

3) Světelná signalizace smartLIGHT: 

a) poskytne okamžitou zpětnou vazbu o výsledcích měření pomocí barevného spektra a lá semafor

b) display se sám rozsvítí, jakmile detekuje tmu

c) glukometr funguje jako baterka

-

 

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem SOUTEZ GLUKOMETR. Soutěž končí 31.7. 2017 ve 13 hodin. Uveďte celé jméno a adresu!
 
Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů firmě PROTIŠEDI s.r.o. jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlasím se zasíláním e-mailového zpravodaje Protišedi. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.