view counter
Share |

PUMA a Rihanna uvádějí kolekci jaro/léto 2018

 
Surfařský šmrnc se spojil s motoristickou vášní v nové kolekci FENTY PUMA by Rihanna
 
PUMA a Rihanna, kreativní ředitelka značky FENTY, otevírají společnou čtvrtou sezónu a představují novinky z dílny FENTY PUMA by Rihanna pro jaro/léto 2018. Kolekce v sobě propojuje dva odlišné světy – surfařskou eleganci a sexy motorkářský styl.
 
Rihanna, věrná DNA značky FENTY, pokračuje ve hře s oversized modely a genderově flexibilními střihy, které kontrastují s přiléhavými kousky zvýrazňujícími postavu. Zcela jedinečně se zde střetávají prvky převzaté z vysoké krejčoviny, extrémních sportů, ale i plážové módy.
 
Jako poctu historii značky PUMA v oblasti motorismu přetvořila Rihanna klasickou závodní výbavu v módní záležitost hodnou přehlídkových mol. Kožené obleky a kalhoty doplněné o odvážné síťované prvky a graficky vyvedené potisky nabízejí nový design. Mužsky vypadající motoristické obleky jsou doplněny kontrastně jemným krajkovým prádlem. Nechybí výrazný branding, provokativní detaily a neonové barvy. Oblíbené prvky kolekce získaly nové sezónní materiály. Kolekce zahrnuje poprvé také postavě lichotící monokiny. Nesmí chybět ani pohodlné bikiny – perfektní pro streetwear módu nebo party u bazénu. Potisky s mokrým efektem a další neoprenové a gumové detaily, které se objevují v celé kolekci, oslavují návrat k extrémním vodním sportům a surfování.
 
„Tato kolekce je fúzí dvou světů – motosportu a surfování. Byla výzva dát tyto na první pohled odlišné styly dohromady, ale výsledek nás přesvědčil – je perfektní,“ dodala k tomu Rihanna na zářijové módní přehlídce FENTY x PUMA jaro/léto 2018.
 
První módní kousky z kolekce FENTY PUMA by RIHANNA jaro/léto 2018 budou po celém světě a na puma.com k dispozici již od poloviny března. Jejich nabídka a dostupnost v ČR budou přicházet postupně v několika vlnách v březnu, květnu a červnu.  Vybrané produkty kolekce budou dostupné ve Footshopu, Queens, Fresh Labels, Shooos, Sneakerbarber, BRANDS24 a Slowatch.
 
Další informace o společnosti FENTY, PUMA a společném partnerství naleznete na www.puma.com/rihanna a rihannanow.com. Sledujte PUMU na stránkách Instagramu, Twitteru, Snapchatu a Facebooku a dále FENTYxPUMA na Instagramu.

 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.