Share |

Předprodej vstupenek na koncert Nicka Cavea začal

foto B. Butcher

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal.
 
 

Předprodej vstupenek na koncert NICK CAVE & THE BAD SEEDS 26. října v pražské O2 areně startuje právě dnes. 
 
 
“Byli jsme na divném místě, vycházím a mžourám do světla… Je dobré zase hrát.” Nick Cave
 
“Show Nicka Cavea and the Bad Seeds je událost, nejenom koncert” Daily Review
 
“Musel by se stát zázrak, aby tohle překonala kterákoliv jiná kapela”  AMNplify
 
“Jedna z nejlepších koncertních skupin na světě” The AU Review
 
“Velkolepé je slabé slovo”  Moshcam
 
 
Nick Cave & The Bad Seeds oznámili osmitýdenní evropské turné, které startuje 24.září v anglickém Bournemouth v International Centre. Evropské koncerty následují show v Austrálii (leden 2017) a v USA (květen & červen 2017). Na tomto turné bude mít evropské publikum poprvé možnost zažít koncertní podobu písní z nového alba Skeleton Tree společně s mnoha dalšími klasickými skladbami Nicka Cavea & The Bad SeedsNick Cave & The Bad Seeds naposledy koncertoval v Evropě na turné v roce 2013. Po několika letech se vrací a 26. října vystoupí v pražské O2 aréně. 
 
Vstupenky: ticketportal.cz/event.aspx?id=183016
 
Nick Cave & The Bad Seeds vystoupí jako seskupení osmi hudebníků - Nick CaveWarren EllisMartyn CaseyThomas WydlerJim SclavunosConway SavageGeorge Vjestica a Larry Mullins
 
Skeleton Tree, šestnácté studiové album Nicka Cavea & The Bad Seeds, je nyní v prodeji. Album vyšlo v září 2016 jeden den po premiéře snímku One More Time With Feeling – celovečerním filmu o vzniku alba, který režíroval Andrew Dominik (Chopper, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford). Album ‘Skeleton Tree’ dosáhlo prvenství v žebříčcích osmi zemí, dostalo se mezi prvních pět alb v jedenácti zemích a do první dvacítky alb v mnoha dalších zemích. Album kapele získalo její dosud nejvyšší umístění v žebříčcích Velké Británie: 2 (OCC) a USA: 27 (Billboard), v Británii bylo oceněno stříbrnou deskou (BPI). Bylo nominováno na cenu BRIT Award (2017) v kategorii Best International Group. Kritikou vysoce hodnocení Nick Cave & The Bad Seeds prodali dosud celosvětově přes pět milionů alb. Jejich vliv je nesmírný a dalekosáhlý, jsou nadále jedněmi z umělecky nejsilnějších a nejpůsobivějších seskupení na světě. 
 
Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment, s.r.o.
www.1015.cz

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.