Share |

Nové album The Killers vyjde 17.9.

cover

Téměř čtyři roky nechala americká kapela The Killers fanoušky čekat na novou desku, kterou nazvala honosně “Battle Born“. Její vydání je ohlášeno na 17. září a dočkáme se dvanácti, respektive čtrnácti nových písní.

Frontman Brandon Flowers pauzu od poslední desky kapely The Killers, která vyšla v listopadu 2008, vyplnil svým sólovým albem, následně se pánové opět sešli a začali psát nové písně. Výsledek bude k mání již za pár týdnů, pilotní singl “Runaways“, který doprovází i videoklip, se v rádiích prohání již od července.

Deska “Battle Born“, kterou kapela začala natáčet v květnu minulého roku doma ve svých studiích v Las Vegas, má hned několik producentů. V jejich seznamu nechybí taková jména jako Daniel Lanois, Steve Lillywhite, Damian Taylor, Stuart Price nebo Brendan O’Brien. Následnou mixáž si vzal na starost Alan Moulder, který se podílel mimo jiné i na prvních dvou albech kapely The Killers.

Kromě již zmiňované písně “Runaways“ deska přinese dalších jedenáct autorských písní. Kdo si ji pořídí v deluxe verzi, získá dvě další bonusové skladby “Carry Me Home“ a “Prize Fighter“ a k tomu ještě i remix písně “Flesh And Bone“, o který se postaral Jacques Lu Cont alias Stuart Price.

V průběhu září kapela absolvuje po Evropě sice několik koncertů, na velké světové turné, které by mělo zamířit na starý kontinent na delší dobu, si ale budeme muset počkat až do příštího roku.

The Killers jsou zpět v plné polní, jejich nové album “Battle Born“ vyjde již 17. září.

http://www.thekillersmusic.com

http://www.facebook.com/Thekillers

www.universal.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.