view counter
Share |

Nejlepší Elvisův tribute band? Hledejte v Itálii!

 
Heartbreak Hotel byla jedna z nejslavnějších písní Elvise Presleyho. Vyšla v roce 1956 a stala se nesmrtelnou - dodnes se umisťuje v žebříčcích nejlepších skladeb všech dob a předělávají ji mladší kapely. Není proto divu, že dala jméno i skupině, která se specializuje na předělávky Elvisových písniček.
 
Heartbreak Hotel  (celým názvem HBH Band - Heartbreak Hotel) je mladá parta z prosluněného města Rimini. “Hrajeme ty nejlepší klasické písničky z 50. let a také z let 80.,” říkají o sobě. Jejich cílem je “roztančit všechny, kdo přišli” a proto si kapelu rádi zvou nejen pořadatelé koncertů, ale i firmy na své parties. Nedávno si zahráli Heartbreak Hotel dokonce i v Praze: Byli hosty velké party Italsko-české obchodní komory na Žofíně, kde bylo přítomno více jak 400 zástupců italsko-českého průmyslu, jako jsou:  Ferrero Česká, Fiat Chrysler CR, Karlovarské minerální vody, Unicredit Bank, toto je jen pár jmen, pak hráli na party společnosti Italinox, jedna z nejdůležitějších player v oblasti nerezavějící oceli, za 25 let své činnosti.
 
Co jsou vlastně Heartbreak Hotel zač? Šestice nadaných a energických mladých lidí. Nezaměnitelný frontman Patrik Longhi se 11 let věnoval vrcholovému sportu a až pak dal přednost umění - i díky tomu může s lehkostí provádět dosti náročné taneční kreace. Ženou v popředí pak je Valentina Gessaroli - odmalinka zamilovaná do světa filmů a hudby, v civilním životě po mnoho let maskérka. Doplňuje je čtyřčlenná kapela - bubeník, kontrabasista, klávesista a kytarista - dokonale sehraní profíci, kteří skutečně dokážou strhnout publikum k prohýřené noci. Za 4 roky existence vycizelovali své řemeslo k dokonalosti a ať jsou to elvisovské show, nebo třeba večer ve stylu Pomády, mají večery s Heartbreak Hotel šmrnc. Pokud na tohle jméno narazíte třeba na své italské dovolené, neváhejte a zajděte se pobavit, a doufaje, že je brzy uvidíme také v Praze.

 
Koukněte se na video: https://www.youtube.com/watch?v=DZhC2p_rd8A
Odkaz: www.facebook.com/hbhsocial/
www.hbhband.it

 
La migliore tribute band di Elvis? Cercate in Italia!
 
Heartbreak Hotel è stato uno dei brani più famosi di Elvis Presley. Uscì nel 1956 e divenne immortale – fino ad oggi viene classificato tra le migliori canzoni di tutti i tempi e viene rielaborata da gruppi giovani. Non c’è da meravigliarsi, quindi, che ha dato il nome anche al gruppo specializzato in remake delle canzoni di Elvis.
 
Gli Heartbreak Hotel  (nome completo HBH Band - Heartbreak Hotel) sono un giovane gruppo della soleggiata città di Rimini. “Suoniamo le migliori canzoni degli anni 50 e 80.,” dicono. Il loro obbiettivo è “far ballare tutti quelli che vengono” e quindi la band viene invitata non solo dagli organizzatori dei concerti ma anche dalle aziende alle loro feste party. Recentemente, gli Heartbreak Hotel hanno suonato anche a Praga: Sono stati ospiti ad una grande festa della Camera di Commercio Italo-Ceca a Žofín alla presenza di più di 400 rappresentanti dell’industria italiana e ceca quali Ferrero Ceska, Fiat Chrysler Cr, Karlovaske Mineralni Vody, Unicredit Bank, tanto per citarne alcuni e poi hanno suonato al party della Italinox, uno dei più importanti player nel settore dell’acciaio inox, per i loro 25 anni di attività.
 
Chi sono gli Heartbreak Hotel? Sei giovani energici e di talento. L’inconfondibile frontman, Patrik Longhi si è dedicato per 11 anni allo sport di punta e solo dopo ha dato la precedenza all’arte – grazie a questo rende facile eseguire le creazioni di danza piuttosto difficili. La donna in prima linea è Valentina Gessaroli – da piccola innamorata del mondo del cinema e musica, nella vita civile da molti anni truccatrice. Vengono completati da una band a quattro musicisti - batterista, contrabbassista, tastierista e chitarrista – i professionisti perfettamente affiatati, che davvero sono in grado di attirare il pubblico fino a passare la notte in baldoria. Per 4 anni di esistenza hanno realizzato la loro arte alla perfezione, sia che si tratti di spettacoli in stile Elvis, o magari la serata in stile di Pomada, le serate con gli Heartbreak Hotel hanno l’affascino. Se trovate questo nome durante la vostra vacanza in Italia, non esitate di andare a divertirsi, sperando di rivederli presto anche a Praga.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.