view counter
Share |

Londýnský kolektiv a label Republic Artists Records pokračuje i letos.

foto: pořadatel akce

Londýnský kolektiv a label Republic Artists Records pokračuje i tento rok v měsíční rezidenci v klubu Chapeau Rouge a první letošní akce proběhne v sobotu 21. ledna. Těšit se můžete na 3 patra housu a techna v podání domácích djs a zahraničních hostů, mezi jinými například Nick Elia, který zahraje premiérově naživo, Tomas Kerata, Thomas Tesla nebo matador české techno scény Elektrabel.   /FB EVENT/
 
Hlavní host Nick Elia vyprodukoval a remixoval několik úspěšných techno tracků. Jeho třítrackové EP, vydané u Republic Artists Records, hráli a podporovali známí umělci jako například Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants. Track Glue hrála stanice BBC Radio 1. Nejnovější počin, remix tracku „Bending Light” se hrál na radiu Proton a Kiss fm. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele.
 
Elektrabel, chlapík, který se pohybuje na scéně už úctyhodných 15 let za svou kariéru stihnul hrát v mnoha klubech zvučných jmen, jako jsou například tokijský Womb nebo berlínský Tresor. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál tento rok Ben Klock na akci Dekmantel.
 
Dále se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, namátkou Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.
 
House stage bude pod velením slovenského Tomase Keraty. I když Tomáš působí v Londýně už řadu let, vydává svou produkci výhradně na německých labelech. Jeho produkci můžete najít na Corvin Dalek Fummelerum Company, Scrambled nebo Wasabi. Tomášovi budou sekundovat mexický Veloz, majitel vinylového labelu Parliamnt a již zdomácnělý sabaki Kirill Astra, který je zároveň hlavním článkem projektu Tamdem.

Bar stage bude mít po celou noc pod kontrolou skvělá Lillou!
 
Sobota 21. ledna 2017
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00
 
R1:Techno
Nick Elia live (uk)
(Roland / Republic Artists)
Thomas Tesla (uk) [Republic Artists]
elektrabel (cz) [Axis Records / Dirty Corner]
 
R2:Underground House
Tomas Kerata (sk) (Fummelerum Berlin / Wasabi)
Gera Veloz (mex) (Parliamnt)
Kirill Astra (ru) (Tamdem)
 
R3: All Shades Of House
Lillou Chimy (cz)

 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.