Share |

H&M oznámilo další spolupráci se slavnou značkou. Tentokrát to bude Marni

foto H&M

Levný řetězec H&M pokračuje v tradici spolupráce s věhlasými módními domy.
Tisková zpráva:
 

H&M s hrdostí přináší zprávu o jarní návrhářské spolupráci s italskou módní značkou Marni. Ta se proslavila svými originálními potisky a nápaditým duchem a stala se jednou z nejoblíbenějších módních značek. Její zakladatelka a kreativní ředitelka Consuelo Castiglioni vytvořila pro H&M jarní kolekci pro ženy i muže, která vystihuje esenci značky Marni. Tato kolekce zahrnuje oděvy i doplňky za ceny H&M, což znamená, že každý dostane příležitost vstoupit do světa Marni.  Kolekce bude od 8. března 2012 k dostání ve zhruba 260 obchodech po celém světě a online.

 

„Chtěla jsem vytvořit šatník v pravém stylu Marni a znovu jsem sáhla k našim oblíbeným oděvům s potisky a k látkám, které jsou typickou ukázkou naší značky. Ráda vedle sebe kladu potisky a barvy a míchám moderní etnické vzory s grafikou v duchu Bauhausu a to všechno doplňuji funkčními sportovními prvky”, říká Consuelo Castiglioni, zakladatelka a kreativní ředitelka.

 

 „My všichni tady v H&M jsme se do téhle kolekce zamilovali a věříme, že stejné to bude i s našimi zákazníky. Marni umí vnést do všeho, co vytvoří, moderní šmrnc, a zkombinovat potisky a doplňky tak, aby působily hravě a elegantně zároveň. Je úžasné pozorovat, jak Consuelo Castiglioni dokáže sladit své návrhy, vytvořit nové kombinace potisků a barev, a za každým kouskem je vidět neuvěřitelná řemeslná zručnost. Kolekce dorazí do obchodů dokonale načasovaná jako nádherný výraz jara,“ říká Margareta van den Bosch, kreativní konzultantka H&M.

 

Marni je módní značka, která jde stále svou vlastní cestou, nastavuje si své vlastní trendy potisků, střihů a siluet a ty vždycky působí hravě a elegantně. Módní dům Marni zůstává rodinným podnikem, ačkoliv se zároveň vypracoval na mezinárodní luxusní značku s obchody po celém světě.

 

Kolekce Marni pro H&M vystihuje volnost a chuť experimentovat, jimiž se tato značka proslavila, svými celoplošnými potisky v sytých barvách. Ty se nosí dohromady a ve vrstvách a pak spolu buď mohou ladit nebo nápadně kontrastovat. Pro ženy nabízí živé barvy a výrazné potisky, ať už s africkou inspirací nebo v jednodušším stylu barevných bloků. Siluety jsou všechny z charakteristického šatníku Marni s plisovanými sukněmi, šaty, zkrácenými kalhotami a žakárovými vzory. Materiály představují širokou škálu od hedvábí po hladký bavlněný popelín. A pro završení vzhledu kolekce také obsahuje bižuterii, boty, kabelky a šátky.

 

Pro muže jsou barvy a látky pojaty v jemnějším duchu tak, aby proměnily základní pánský šatník do uvolněného vzhledu, jak je to příznačné pro pravou módu Marni. Potisky jsou užité velmi decentně, často jako lemování nebo kontrastní detail na košilích, a silueta představuje moderní a relaxovanou proměnu klasických pánských oděvů. Marni je zatím posledním módním domem, který spolupracuje s H&M na návrhářské kolekci, a tak následuje takové značky, jako jsou Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Comme des Garçons, Jimmy Choo, Lanvin a v neposlední řadě Versace.

 

Další informace o Marni naleznete na Marni: www.marni.com


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.