Share |

HARD ROCK CAFE PRAHA OSLAVÍ 5. ZÁŘÍ NAROZENINY FREDDIEHO MERCURYHO

 

AKCE ‘FREDDIE FOR A DAY’ NABÍDNE KONCERT KAPELY QUEENIE

 

#AreYouReadyToFreddie #FFAD

 

Praha, 24. srpna 2017 – Síť podniků Hard Rock Cafe oslaví v úterý 5. září nedožité 71. narozeniny zpěváka Freddieho Mercuryho. V rámci celodenní akce s názvem Freddie For A Day (Freddiem na jeden den) čeká návštěvníky pražského Hard Rock Cafe spousta zábavy a večer pak především koncert skupiny QUEENIE. Prostřednictvím této každoroční oslavy života legendárního zpěváka budou vybrány finanční prostředky pro nadaci Mercury Phoenix Trust a zvýší se všeobecné povědomí o boji proti AIDS a HIV.  

 

V rámci akce Freddie For A Day si návštěvníci Hard Rock Cafe Praha budou moci v úterý 5. září za 60 Kč koupit nalepovací knírek, který byl pro Freddieho Mercuryho tak typický, a přispět tím na Mercury Phoenix Trust. K dispozici bude také fotokoutek, ve kterém bude moci každý získat svou vlastní fotku s Mercurym!

V osm hodin večer začne koncert kapely QUEENIE, která si zakládá na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě a v dobových kostýmech. Kapela sama svá vystoupení definuje jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru. QUEENIE slaví úspěchy nejen u nás, ale i v zahraničí. 

Večer zakončí DJ Cyper.

 

Díky partnerovi letošního ročníku akce Freddie For A Day, kterým je Universal Music Group, si návštěvníci z akce budou moci odnést nejen skvělé zážitky, ale i dárky spojené s kapelou Queen. Ty bude možné získat v rámci aktivit probíhajících v průběhu celodenních oslav. 

 

Vstupné na akci je dobrovolné a všechny vybrané peníze budou věnovány nadaci Mercury Phoenix Trust.

 

Marketingová manažerka Hard Rock International pro Evropu, Teresa Spaventa, říká: “Pro Hard Rock International je čest být každoročně součástí oslavy Freddie For A Day společně se skupinou Queen a s Mercury Phoenix Trust. Hard Rock má s těmito rockovými legendami a jejich charitou dlouhodobý vztah. Každé Hard Rock Cafe napříč Evropou vyzve lokální fanoušky Freddieho, aby přišli rovnou oblečeni jako Mercury a pomohli vybrat peníze a šířit osvětu v této ušlechtilé záležitosti.” 

-

foto kentarotakizawa

 

licence CC 2.0


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.