Share |

Catler Academy: Dotáhněte své kuchařské umění na mistrovskou úroveň

foto jk

 
Navštivte CATLER ACADEMY, kde Vás naučí postupům a trikům skutečných mistrů v oboru, třeba Dalibora Navrátila anebo specialisty na sushi Marka Hory. V jednotlivých kategoriích zjistíte, jaká jsou tajemství úspěchu grilování, vaření, přípravy kávy a čaje, i odšťavňování ovoce a zeleniny.
 
/Už brzy si přečtete naši reportáž z kurzu!/
 
Máte rádi maso a nejvíce si pochutnáte na šťavnatém steaku? Příprava steaku je sofistikovaná věda a vyžaduje dodržování daných pravidel. V Catler kurzu steaková masa se stanete opravdovým mistrem v jejich přípravě! Naučíte se vybrat vhodné a kvalitní maso, připravit a zpracovat jej a v neposlední řadě se budete věnovat procesu správného grilování. Určitě oceníte i tipy na vhodné přílohy, které prožitek ze steaku zintenzivní.
Objevte, jak moderně uvařit českou klasiku. V Catler academy vám ukážou nejen, jak správně připravit klasické české omáčky – svíčková, rajská, koprová, křenová a k tomu křehké a šťavnaté maso, ale naučí vás vařit i tradiční přílohy, jakými jsou houskové, či karlovarské knedlíky.
Sushi získává stále více na oblibě a kurz je ideální cestou, jak se s přípravou této výjimečné pochoutky seznámit. Odborník na sushi Marek Hora Vás naučí připravovat správně rýži, dozvíte se jak ji ochutit a jak předejít jejímu znehodnocení. Dále pak filetovat mořského vlka, uvařit krevety a oloupat salátovou okurku japonským způsobem. Připravovat se budou tradiční japonské rolky – hosomaki i netradiční a moderní rolky zvané uramaki. Naučíte se tokijský styl sushi – nigiri zushi a v sushi barech oblíbené Temaki zushi. Nakonec si připravíme kuličky temari-zushi a sushi ve vaječné omeletě.
Kurz přípravy kávy je pro ty, kteří si chtějí tento dokonalý nápoj maximálně vychutnat a získat důležité informace o kávě a její přípravě. Během kurzu se dozvíte mnoho zajímavostí o kávě od jejího pěstování, přes zpracování, úpravu až po způsoby přípravy a jejich zásady. Pod vedením zkušeného baristy pana Tomáše Bilíka si vyzkoušíte způsoby přípravy kávy a zároveň ochutnáte různé druhy kávy.
O značce:
Značka CATLER patří do portfolia spotřebičů světoznámého výrobce, z jehož dílny pochází několik výrobků ve světě oceněných za špičkový design. První výrobek opustil továrnu již v roce 1932. Od té doby se tyto australské spotřebiče rozšířily do více než 30 zemí celého světa a na českém trhu se s nimi můžete setkat od roku 2008.
CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů, v nichž hraje prim především ušlechtilý broušený kov a nerez. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
 
Pro více informací navštivte www.catler.cz 
 
 
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.