Share |

Cartonnage dnes na Radio 1 Embassy

18. listopadu se kná další noc z populární série Radio 1 Embassy.

Zatímco hornímu baru bude udávat rytmus DJ Martin Mikuláš a v Dance Clubu se za DJským pultem vystřídají Tvyks, Gregory Finn a Piere Urban, pódium suterénního prostoru Underground tentokrát ovládne elekropové duo CARTONNAGE. 

Producent Armin Effenberger a zpěvačka Vanda Choco, známí jako Cartonnage, se koncem jara ohlásili s třetí studiovou nahrávkou I'm Not Your Computer, kterou již s úspěchem představili na letních festivalech i návštěvníkům letošního pražského koncertu kultovní britské skupiny Underworld.

„Koncept této noci nám na rozdíl od festivalů či hostování na koncertě Underworld umožňuje vystoupit s plnohodnotným setem a se vším, co k nám patří, včetně projekcí“ hodnotí skupina, jejíž audiovizuální show bohaté na působivé projekce a nápadité kostýmy jsou vyhlášené.
Vystoupením na Radio 1 Embassy se Cartonnage pro letošní rok s Prahou rozloučí a i proto si na přípravách tohoto koncertu dávají obzvlášť záležet.

S odchodem Cartonnage z pódia však zábava v Undergroundu rozhodně neskončí, naopak. DJského pultu se chopí a až do ranních hodin budou návštěvníky bavit Klára Nemravová a Jerry Žák.

Plejáda DJů Rádia 1, diskotéky na všech podlažích Chapeau Rouge až do ranních hodin a 90 minutová live show Cartonnage - to je Radio 1 Embassy, které byste si neměli nechat ujít.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji v Chapeau Rouge za 100 Kč a na místě za 120 Kč.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.