Share |

Addict #9 odstartuje další Prague Fashion Week

foto: pořadatel akce

Poslední prázdninový pátek bude ve znamení devátého pokračování oblíbené party Addict, kterou má na svědomí DJ NobodyListen. Party s podtitulem Fashion Week Edition proběhne tentokrát v Holešovické tržnici jako součást Mercedes Benz Prague Fashion Week.
 
Addict #9 už tradičně nabídne především naprosto jedinečný hudební zážitek a naprosto unikátní atmosféru. Akce se uskuteční v Holešovické tržnici v prostoru bývalých jatek, který bude speciálně světelně a stavebně upraven. V pořadí již devátá party v režii oblíbeného DJ a hudebního producenta NobodyListen odstartuje v pátek 1. září ve 22:00 a bude trvat až do 5:00 nedělního rána.
 
Samozřejmostí jako vždy bude kvalitní zvuk, projekce se speciálními světelnými efekty a našlapaný line-up, který nabídne zajímavé domácí i zahraniční hosty. O tom, že NobodyListen ani pro tentokrát nepřestává lovit velká zahraniční jména, svědčí účast hvězdného londýnského DJ a producenta JD. Reid, který v Praze vystoupí vůbec poprvé. JD. Reid má na legendárním Rinse FM vlastní pravidelnou show a svoje DJ sety již stihnul odehrát po boku takových jmen jako Stormzy, Travis Scott nebo A$AP Ferg.
 
Neméně zajímavé bude i vystoupení samotného organizátora Jakuba Stracha alias DJ NobodyListen, které jako vždy dostane všechny přítomné do varu. Pořádnou show pak rozjedou i další čeští DJs v roli hostů. Všechny přítomné si svými sety zaručeně podmaní DJs Aid Kid, Kewu a Alyaz. Ke správné party náladě jako vždy přispějí i krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.
 
Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a dorazte na Addict #9, který vypukne v pátek 1. září ve 22:00 hodin. Vstupenky budou k dostání na místě za 300,-  Kč. Prostor má omezenou kapacitu, tak se vyplatí dorazit co nejdříve.
 
Místo konání: Praha – Holešovická tržnice, Hala 36, Bubenské nábřeží
/FB EVENT/


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.